Strona Główna FORUM HHO
HHO Generator i nie tylko ...

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Wynalazca Arkadiusz Brzeski Przedstawia swoje odkrycia !
Autor Wiadomość
adekBWS 

Wysłany: 30 Styczeń 2014, 15:05   Wynalazca Arkadiusz Brzeski Przedstawia swoje odkrycia !

Znalazłem to w sieci , Pan Arkadiusz według mnie gada bardzo logicznie i sensem, porusza najważniejsze tematy o których rozmawiamy na forum czyli np . Rezonans(wynalazki Mayera i Kapanadze sie na tym opierają) czy siłe wodoru i tlenu. Na prawdę warto obejrzeć ten film poniżej , to podsumowanie na końcu też jest dobre
Na tym kanale też są jakieś filmy z jego wynalazkami : https://www.youtube.com/u...doruPeel/videos

Tutaj też jakiś artykuł o nim i HHO :
http:

A tutaj materiał o którym pisze !!!
http:

Poszperałem troche w necie i wyszukałem jego firme i strone:

Strona internetowa : .....................

Mam nadzieje ,żę to nie człowiek typu Adamski , wiedzę ma na pewno większą ale jeśli chodzi o marketing to różnie z takimi osobami bywa...
Pozdrawiam

Wniosłem poprawkę ponieważ adresów nie podajemy
albert235

Moim zdaniem to nie jest miejsce na reklamę by podawać adres internetowy gdzie również znajduje się sklep.
szatri
Ostatnio zmieniony przez albert235 31 Styczeń 2014, 09:30, w całości zmieniany 8 razy  

KeraLLis 
Kerralis

Ostrzeżeń:
 6/4/6
Wysłany: 30 Styczeń 2014, 15:42   

Ciekawe <zastanawia mnie mianowicie jedno ,czy można opatentować elektrolizę albo generator?Bo on żekomo to zrobił.Udoskonalił i opatentował. :O

albert235 
albert235

Wysłany: 30 Styczeń 2014, 16:59   

adekBWS, jeżeli masz pieniądze to lepiej przeznacz je na inny cel
Dlaczego .?
Już opisywałem produkt tego gościa.
A mianowicie odnośnie zamgławiacza do tira
Gość kupił u niego taki zamgławiacz, i co ?
Zlituj się nad nami. Ala adamski w lepszym wykonaniu..
Jak chciał mu zwrócić urządzenie za które zapłacił 2700 zł chyba
o ile pamiętam, to wiesz jaka była odpowiedź.
Podaj do sądu
Gość poprosił abym co mógł to zrobił.
To znaczy wniósł poprawki w uszczelnienie i.t.p.
Cytat:
NOWOŒĆ !!! Generator Zimnej Pary do każdego typu silnika.

Idealne rozwiązanie do podnoszenia mocy silnika, osiągania wysokich oszczędności *

w paliwie zasadniczym tłoczonym

z baku silnika (LPG,ON,PB)

CENA PROMOCYJNA NA START PRODUKTU 1906.5 brutto z vat

CENA 1550 PLN

generator pary

to ten generator pary-mgły.
Zwykły kociołek w nim siedzi zamgławiacz 5 membranowy
kolanka , zamgławiacz jak się kupuje to kompletny z zasilaczem.

Ostatnio zmieniony przez szatri 31 Styczeń 2014, 09:05, w całości zmieniany 3 razy  

szatri 

Wysłany: 30 Styczeń 2014, 18:43   

Omg ale bzdury gada. Rakiety nie latają na hho a na ciekłym wodorze.

Oddychał ktoś wodą? (hho)

"latać na miotle jeśli będzie miała odpowiednią częstotliwość rezonansowa" hmm skąd ja znam latanie na miotle

adekBWS 

Wysłany: 30 Styczeń 2014, 19:53   

Dane podałem nie jako reklamę tylko po prostu chodziło mi o kontakt i o fakt że ta firma należy to tego Brzeskiego

Być może macie racje ,że gościu zwykły ściemniacz , no ale jeśli tak to media to jedna wielka porażka , bo żeby pokazowywać gościa a jego wynalazki to zwykłe 'buble'.

Ja wcale nie mam zamiaru od niego nic kupować , najpierw oglądałem jego filmy , następnie w necie wygrzebałem chyba jego firmę i też mi trochę mina zrzedła jak zobaczyłem ten zamgławiacz .

Nie znam się na fizyce dlatego myślałem ,że jego gadka ma sens do tego ten 'piec Brzeskiego' , niby wielkim opatentwany na cały świat wynalazek, no ale jak zobaczyłem tą jego strone...
Jego piec to wielka nie wiadoma i tak zostanie dopóki nie będzie dostępny na rynku.

No ale od tego jest to forum, żeby oddzielać rzeczywistość od tzw. 'fejków'

Oddychać wodą :arrow: HHO nie oddychałem , ale to ciekawe i napewno bardzo niebezpeiczne :lol-sweat:
Ostatnio zmieniony przez adekBWS 30 Styczeń 2014, 20:00, w całości zmieniany 4 razy  

szatri 

Wysłany: 30 Styczeń 2014, 20:02   

Ja się sztachnąłem hho parę razy i jedynie głos miałem inny od innej gęstości medium. Fakt wara od ognia wtedy.

lantan 

Wysłany: 30 Styczeń 2014, 21:14   

Szatri, a wiesz może jaką częstotliwość rezonansową ma taka miotła do latania, bo jeśli tak to wykorzystam to w projekcie Kapanadze. :lol-above: Tak na poważnie, to ten producent suchej celi i zamgławiaczy, po prostu szuka rynku zbytu, tych swoich niby opatentowanych wynalazków. A swoją drogą, co do latania, już nie na miotle, ale przy pomocy wysokich napięć, to proponuję zobaczyć na YT, projekty typu:" Jonolot". To nie jest fake.
Ostatnio zmieniony przez lantan 30 Styczeń 2014, 21:15, w całości zmieniany 1 raz  

edi van dal
[Usunięty]

Wysłany: 31 Styczeń 2014, 08:03   

albert235, reklamę żeś wywalił w poście, ale tak zauważam to jest ona na zdjęciu które wkleiłeś numer i strona internetowa .

albert235 
albert235

Wysłany: 31 Styczeń 2014, 08:36   

Rozchodzi się o nalepkę na tym baniaku. Aby każdy wiedział co to i kto to.
No fakt, ze jest strona i nr. Nie zwróciłem uwagi.

Już nie ma wywalono zdjęcie.
znak mówi za siebie co za gościówa.

Ostatnio zmieniony przez albert235 31 Styczeń 2014, 09:32, w całości zmieniany 1 raz  

edi van dal
[Usunięty]

Wysłany: 31 Styczeń 2014, 08:38   

baniak nawet ma wzór zastrzeżony :hihi:

KrisT 

Wysłany: 3 Luty 2014, 18:07   

przynajmniej nic nie pisze o dodawaniu "cieczy aktywnej" ogólnodostępnej do baniaczka... :hihi:

edi van dal
[Usunięty]

Wysłany: 3 Luty 2014, 19:19   

KrisT, nie może napisać bo to domena miszcza andreasika pst adamskiego opatentował ją :lmao:

alchemik
[Usunięty]

Wysłany: 13 Luty 2014, 20:10   

Jak to widzę tak, jak się zastosuje się mieszankę z alkoholem np denaturatem to samochód śmiga na tym parowniku jak na nitro - a że kosztuje 1550 to chyba logiczne że skoro ktoś coś wymyślił to i chce na tym zarobić. A jak się sprawdzi na stronie urzędu patentowego, to jest wpis o tym wynalazku. Na logikę rzecz biorąc jeśli para wpada do gorącego silnika to musi się zwiększyć kompresja czyli moc. Wynika to z fizyki, jak się zagotuje wodę w czajniku i go zamknie to wybuchnie tu jest podobna zasada. Z drugiej strony zawsze można kupić sobie parownik i zrobić samemu, albo kupić i nie robić. Zawsze jest jakiś wybór :)

albert235 
albert235

Wysłany: 14 Luty 2014, 10:33   

alchemik, Tak to jest proste co napisałeś, to już tu omawialiśmy i przećwiczyliśmy.
Zapomniałeś dodać o wyrównaniu bilansu cieplnego.
Jeżeli dodasz samą mgłę do silnika nic z tego nie wyjdzie.
Musisz dodać jakiś alkohol lub aceton wszystko co się miesza z wodą i jest palne.
Aby pomóc uzyskać stratę ciepła na odparowanie i przekształcenie mgły zimnej w parę suchą i przegrzaną..
Poza tym nie wiem czy widziałeś to urządzenie a mianowicie samo wykonanie.
Tu jest cała sprawa.
Nie neguję pomysłu i zarobku ale jeżeli już, to niech gościu dołoży starań nie jak adamski dwie blachy i kasa. Taki proceder jest naganny.
Nie pomysł. To popieram.
Jeżeli również ktoś zakupił i otrzymał badziewie za ogromną kasę i chce zwrotu a idzie odpowiedź podaj mnie do sądu , to również chyba jest nie na miejscu.
Wiadomo takie sprawy ciągną się latami i na to trzeba mieć pieniądze i zdrowie.
Pozdrawiam Alfred

[ Dodano: 14 Luty 2014, 10:37 ]
Jeżeli to jest takie dobre urządzenie to powinien przyjąć i sprzedać komu innemu.
Dodam jeszcze, że pomimo uszczelnienia, efekt mizerny nie ma, żadnych oszczędności dodatkowych. Ponieważ sprzedając wcześniej nie wspomniał o dodatkowym tajemniczym płynie, którą wypowiedź Gulaka każdy cwaniak podłapuje.
Właśnie bilans energetyczny.

alchemik
[Usunięty]

Wysłany: 25 Luty 2014, 17:11   

Z tego co piszesz nie bardzo rozumiem co masz na myśli pisząc bilans energetyczny.
Odparowanie cieczy z głowicy silnika rozgrzanej przez spalanie do 900 stopni przekształca zimną mglę wodną w wysokonasyconą przegrzaną parę - tak na logikę. A jeśli uda się dzięki temu schłodzić silnik nawet o 20 stopni to chyba z korzyścią dla niego. Twoja wypowiedź miałaby sens jeśli tą zimną parę trzeba by było podgrzewać specjalnie a nie "przy okazji".
Widzę jeszcze jedno ciekawe zastosowanie tego systemu, mianowicie można to zastosować w gazie (LPG) i zubożając mieszankę (podnosimy temperaturę silnika) dodawać tej pary.
Silnik powinien się schłodzić ( i nie wypala nam zaworów) a moc pozostać taka sama pomimo mniejszej ilości gazu.
Bilans energetyczny się tu domyka aż za bardzo :-)
Brakujące ciśnienie spalin uzupełni para- jeśli się mylę to mnie popraw.
Pozdrawiam
Ostatnio zmieniony przez 25 Luty 2014, 17:15, w całości zmieniany 1 raz  

Odpowiedz do tematu